LINNIG ÉGIDE (1821 - 1860)

LINNIG ÉGIDE (1821 - 1860) olieverfschilderij op doek : "Havenzicht bij een oude stad" - 37,5 x 51 getekend ||19e Cent. Huile sur toile belge - signée Egide Linnig

666

LINNIG ÉGIDE (1821 - 1860)