Domingo Soler (Sabadell, Barcelone, 1871-Barcelone, 1951)
Paysage rural.
Doming…

Domingo Soler (Sabadell, Barcelone, 1871-Barcelone, 1951) Paysage rural. Domingo Soler (Sabadell, Barcelone, 1871-Barcelone, 1951) Paysage rural. Huile sur toile. Signée. 50 x 65 cm.

373