Jordi Serrat Balasch (Taradell, Girona, 1935)
Les Ramblas de Barcelone.
Jordi S…

Jordi Serrat Balasch (Taradell, Girona, 1935) Les Ramblas de Barcelone. Jordi Serrat Balasch (Taradell, Girona, 1935) Ramblas de Barcelona. Huile sur toile. Signée. 54 x 73 cm.

271