JAN PAUWEL GILLEMANS I Anvers (1618) / (1675) "Nature morte aux fruits" Signé en bas -Provenance : -Private collection, Madrid -Old MASTER & 19TH CENTURY ART, 04/30/2010,Christie's, London, United Kingdom Mesures : 51 x 77 cm
106
JAN PAUWEL GILLEMANS I Anvers (1618) / (1675) "Nature morte