Null Enric Porta Mestre (La Pobla de Segur, Lleida, 1901-Barcelone, 1993)
Nature…

Enric Porta Mestre (La Pobla de Segur, Lleida, 1901-Barcelone, 1993) Nature morte aux perdrix. Huile sur toile. Signée. 54 x 73 cm.

3155