Null EARLY 20TH CENTURY SPANISH SCHOOL. "ON THE BEACH".
Huile sur carton.
Signée…

EARLY 20TH CENTURY SPANISH SCHOOL. "ON THE BEACH". Huile sur carton. Signée "J.A." 17 x 47,5 cm ; 28 x 57,5 cm (cadre).

661