SET OF FIVE ELIZABETHAN CURTAIN RAILS, 19TH CENTURY.
Bois sculpté et doré.
Usure…

SET OF FIVE ELIZABETHAN CURTAIN RAILS, 19TH CENTURY. Bois sculpté et doré. Usure de la dorure. 33 x 20 x 25 cm.

425