Null NEPALESE BOX, SECOND HALF OF THE 20TH CENTURY.
Marbre sculpté et polychrome…

NEPALESE BOX, SECOND HALF OF THE 20TH CENTURY. Marbre sculpté et polychrome. 11,5 x 15,5 cm.

218