Null Marcus Junianus Justinus

Marcus Junianus Justinus IUSTINI EX TROGI POMPEII HISTORIIS EXTERNIS LIBRI XLIIII HIS ACCESSIT EX SEXTO AURELIO VICTORE DE VITA & MORIBUS ROMANORUM IMPERATORUM EPITOME : OMNIA QUAM DILIGENTISSIME' EX VARIORUM EXEMPLARIUM COLLATIONE CASTIGATA. VENETIIS, IOANNES GRYPHIUS [S.D. MAIS 1559]. In 8° piccolo. Pages 338, [30]. Reliure du XVIIIe siècle en plein cuir avec frises et tssel avec titre doré au dos. Coupes bleues.

136