Null MALLOL SUAZO, JOSÉ MARÍA

MALLOL SUAZO, JOSÉ MARÍA (1910-1986). "Paysage. Huile sur toile. Signée. Dimensions : 55 x 74 cm.

744

Auction is over for this lot. See the results