Null Flambé-Glazed Beaker Vase, Gu
Chine, 20e siècle.
H. 32,5 cm x P. 26,5 cm. …

Flambé-Glazed Beaker Vase, Gu Chine, 20e siècle. H. 32,5 cm x P. 26,5 cm. Provenance : collection privée hollandaise.

750