Null Carel Frederik Bendorp (1736 – 1814)

Carel Frederik Bendorp (1736 – 1814) T' Dorp Biezelinge, et T' Zelve Anders. XVIIIe siècle, vers 1786-1792. Gravure à l'eau-forte de Carel Frederik Bendorp (1736 - 1814), H. Gartman, W. Vermandel et J.W. Smit, d'après Jan Bulthuis. Extrait de "Vaderlandsche gezichten of afbeeldingen van den tegenwoordigen staat der Vereenigde Nederlanden, in den jaare 1786[-1792] naar het leven geteekend", Amsterdam : 1786-1792. 172 x 111 mm.

606