Null Cavalier
Aquarelle
12 x 14 cm
signé à la plume au dos

***
Watercolor
signe…

Cavalier Aquarelle 12 x 14 cm signé à la plume au dos *** Watercolor signed with ink on the back Collection Biro/Panel, Paris

42