Null TOMÁS MORAGAS I TORRAS
 Gérone 1837 - Barcelone 1906

 Arlequin
 Aquare…

TOMÁS MORAGAS I TORRAS Gérone 1837 - Barcelone 1906 Arlequin Aquarelle sur papier Signée Dimensions 210 x 130 mm