Null Giovanni da Capestrano

Giovanni da Capestrano Capestrano, Giovanni da - Novissima pro Cismontana minorum familia generalium constitutionum collectio reverendissimi patris F. Joannis a capistrano totius ordinis minorum ministri generalis jussu edita Rome, Ex Typographia Angeli Ajani, 1827. In 2°. Frise xylographique sur la page de titre, texte en latin, rares et très légères fioritures, reliure en parchemin de l'époque, légers défauts.

413

Auction is over for this lot. See the results