Giovanni da Capestrano Capestrano, Giovanni da - Novissima pro Cismontana minorum familia generalium constitutionum collectio reverendissimi patris F. Joannis a capistrano totius ordinis minorum ministri generalis jussu edita Rome, Ex Typographia Angeli Ajani, 1827. In 2°. Frise xylographique sur la page de titre, texte en latin, rares et très légères fioritures, reliure en parchemin de l'époque, légers défauts.
413
You may also like