LABATA (Fransisco). «Thesaurus Moralis R. P. Francisci Labatae Societatis Jesu. Ex Locis communibus, & Apparatu Concionum coacervatus, & commodiore, quam hactenus methodo, ad usum Concionum digestus; revocatis, quae per IV…» Köln, Johann Gottfried Schönwetter, 1652. Deux vol. in-4 (24 x 20), reliure sur air, plein vélin, dos à 4 nerfs, plats décorés aux fers, tranches bleues. Reliures salies, reliquat d’étiquettes aux dos, fermoirs récents cassés, mouillures au pages.
156