Manuscript 'Den edelen geestelyken staet van het graefschap van Vlaenderen...', ink, pencil and watercolour on paper, 19th C.

Manuscrit 'Den edelen geestelyken staet van het graefschap van Vlaenderen...', encre, crayon et aquarelle sur papier, 19e siècle. 8vo. Titre complet : "Den edelen geestelyken staet van het graefschap van Vlaenderen, inhoudende de beschryvingen van de bisdommen, abdyen en capittels". Dos plat avec une étiquette en cuir rouge doré. Basé sur le travail de P.J. Maes, partiellement inachevé.

369