Cicéron - M. Tullii Ciceronis Opera Omnia in sectiones apparatui latinae locutionis respondentes distincta / praeter hactenus vulgatam Dion. Lambini editionem accesserunt D. Gothofredi I.C. Notae. Genève, Jean Vignon 1617. Fort In-8° plein veau de l'époque, titre gravé, 3 ff., 435, 958, 634, 714 col., 38 ff. Texte sur 2 colonnes. Usures d'usage.