Mario Mafai Mario Mafai
(Rome 1909-Rome 1962)

Mario Mafai

Mario Mafai (Rome 1909-Rome 1962) Nature morte Lithographie 34x44 cm Signée 'Mafai'.

169

Mario Mafai