LUCA (Francisco), PHALESII (Huberti) - Sacrorum bibliorum vulgatae editionis concordantiae, hugonis cardinalis ordinis praedicatorum: ad recognitionem jussu sixti V. Pont. Max. bibliis adhibitam, recensitae atque emendatae. Lyon, Jean-Baptiste de Ville, 1677 ; in-4, environ 800 pp., reliure plein veau d'époque, dos orné à 5 nerfs, tranches jaspées. Texte sur trois colonnes. Consultant : M. Philippe HENRY

359