GRIGORY GLUCKMANN (1898-1973) Reclining nude women
GRIGORY GLUCKMANN (1898-1973) Reclining nude women signé 'Gluckmann' (en bas à droite) huile sur bois 33 x 41 cm GRIGORY GLUCKMANN (1898-1973) Reclining nude women
192