Null FINE SATSUMA CHRYSANTHEMUM DISH Japon, 20e siècle. Signé Shōzan. D. 25cm

FINE SATSUMA CHRYSANTHEMUM DISH Japon, 20e siècle. Signé Shōzan. D. 25cm

386