Aardbol, De. Magazijn van hedendaagsche Land- en Volkenkunde. Tle. 1-9 en 11 vol. Amsterdam, J.H.Laarman 1838-54. 4°. Avec de nombreuses gravures sur bois, planches et cartes. La plupart du temps Hldrbde. d. Zt. (Best. u. frotté, usures). ╔Contient:╗ 1. Portugal, Spanje en Frankrijk ; 2. Zwitserland en Italie ; 3. De Nederlanden ; 4. Luxemburg, Belgie, Groot-Brittanje en Ierland ; 5. Duitschland ; 6.1. Europisch-Turkije, Griekenland, De Ionische Republiek, Galicie, De Hongaarsche Landen, Krakau et Oost- en West-Pruissen-en-Posen ; 6.2. Europisch-Rusland, met Finland, Polen en de Caukasische-Landen ; 6.3. Zweden, Noorwegen en Denemarken ; Oost- en Noord-Europa. 7. Azie ; 8. Afrique ; 9. Amérique et Australie. - Par endroits brunis et tachés (parfois plus fortement). Cachet de la poste. Pas de collat. approfondie.
1940