Saluthius,B. (d.i. B.Cambi). Convivium Spirituale Amatoris Iesu, in quo Jesus amor reficit & docet amatorem sanctissimi Eucharistia sacramenti cultorem... auctore Bartholomaeo Salvthio. - ╔Lié : Ders.╗ Societas Amoris Fundata. Cologne, pour J. Crithius 1618. cl.8°. 8 bl., 499 p., 2 bl., 151 p. Prgt. d. Zt. avec nouvelle gravure bibl. (piqûres de vers, manque les attaches de fermeture). - VD 17, 824:737912 H. - Rare.
334