Arie SMIT (1916-2016)

Arie SMIT (1916-2016), huile sur toile Median seascape, signée et datée '90 Arie SMIT (1916-2016), olie op doek Middelands zeezicht, getekend en gedateerd '90 39 x 46 cm

862

Arie SMIT (1916-2016)