Jan COX (1919-1980)

Jan COX (1919-1980), aquarelle Les quais d'Anvers, signée et datée '49 Jan COX (1919-1980), aquarelle De kaaien van Antwerpen, getekend en gedateerd '49 48,5 x 63,5 cm

851

Jan COX (1919-1980)