Pol MARA (1920-1998)

Pol MARA (1920-1998), technique mixte sur papier Sans titre, signé et daté '55 Pol MARA (1920-1998), gemengde techniek op papier Zonder titel, getekend en gedateerd '55 72,5 x 54 cm

798

Pol MARA (1920-1998)