Charles MEYSTRE (1925-2013)

Charles MEYSTRE (1925-2013), aquarelle Sans titre, signée et datée '50 Charles MEYSTRE (1925-2013), aquarelle Zonder titel, getekend en gedateerd '50 15 x 26 cm

794

Charles MEYSTRE (1925-2013)