René GUIETTE (1893-1976)

René GUIETTE (1893-1976), aquarelle et encre Sans titre, signé et daté '62 René GUIETTE (1893-1976), aquarel en inkt Zonder titel, getekend en gedateerd '62 26 x 20 cm

787

René GUIETTE (1893-1976)