Carl-Henning PEDERSEN (1913-2007)
Carl-Henning PEDERSEN (1913-2007), eau-forte Sans titre numérotée 21/60, signée et datée 1991 Carl-Henning PEDERSEN (1913-2007), ets Zonder titel genummerd 21/60, getekend en gedateerd 1991 68,5 x 44 cm
778