Pjeroo ROOBJEE (1945)

Pjeroo ROOBJEE (1945), huile sur toile 'Ergens buiten op het land (1978-1979)' , signée et datée au verso Pjeroo ROOBJEE (1945), huile sur toile "Ergens buiten op het land (1978-1979)" , signée et datée au verso 200 x 200 cm Provenance Lens Fine Art Antwerpen Musée des beaux-arts d'Anvers (Museum voor schone kunsten Antwerpen) Vermeld in boek 'Roobjee een abc' door Johan Pas pag 53 afb 11, pag 158 samen met de kunstenaar in zijn atelier Rattengoed in Hansbeke en op de harde kaft achteraan

776

Pjeroo ROOBJEE (1945)