Serge POLIAKOFF (1900-1969), lithographie en couleurs Sans titre, numérotée 84/100 et signée
Serge POLIAKOFF (1900-1969), kleurlithografie Zonder titel, genummerd 84/100 en getekend
52,5 x 68 cm