Oleg TSELKOV (1934-2021)

Oleg TSELKOV (1934-2021), lithographie en couleurs Baby From the IOC Olympic Centenary project (1992), numérotée 30/50 et signée Oleg TSELKOV (1934-2021), kleurenlithografie Baby From the IOC Olympic Centenary project (1992), genummerd 30/50 en getekend 61 x 50 cm

655

Oleg TSELKOV (1934-2021)