Klaas VAN DER LINDEN (XX-XXI), huile sur toile Perdu en mer, signée et datée 2015 Klaas VAN DER LINDEN (XX-XXI), olie op doek Lost at sea, getekend en gedateerd 2015 90 x 70 cm Voorbeeld van Gentse streetart Baudeloopark Gent
638