Dan VAN SEVEREN (1927-2009), eau-forte Sans titre, numérotée 6/25, signée et datée '86
Dan VAN SEVEREN (1927-2009), ets Zonder titel, genummerd 6/25, getekend en gedateerd '86
29 x 21 cm