Anton HEIJBOER (1924-2005)
Anton HEIJBOER (1924-2005), technique mixte Poirier en fleurs avec abeilles bleues, signé et daté 1951
Anton HEIJBOER (1924-2005), technique mixte Bloeiende perenboom met blauwe bijen, getekend en gedateerd 1951
78 x 108 cm