Anton HEIJBOER (1924-2005), technique mixte Poirier en fleurs avec abeilles bleues, signé et daté 1951 Anton HEIJBOER (1924-2005), technique mixte Bloeiende perenboom met blauwe bijen, getekend en gedateerd 1951 78 x 108 cm
550