Willem VAN HECKE (1893-1976)

Willem VAN HECKE (1893-1976), aquarelle Old Hoeves, signée et datée '31 Willem VAN HECKE (1893-1976), aquarelle Oude Hoeves, signée et datée '31 32,5 x 49 cm

280

Willem VAN HECKE (1893-1976)