Philips WOUWERMAN (1619-1668)

Philips WOUWERMAN (1619-1668) (après), 18e siècle Huile sur toile Scène de chasse, monogrammé Philips WOUWERMAN (1619-1668) (naar), 18e eeuws olie op doek Jachttafereel, gemonogrammeerd 43 x 59 cm

130

Philips WOUWERMAN (1619-1668)