Jacques BERGMANS (1891-1959), huile sur toile Vue du Graslei à Gand, signée et datée 1942
Jacques BERGMANS (1891-1959), olie op doek Zicht op de Graslei te Gent, getekend en gedateerd 1942
110 x 120 cm