Jacques BERGMANS (1891-1959)

Jacques BERGMANS (1891-1959), huile sur toile Vue du Graslei à Gand, signée et datée 1942 Jacques BERGMANS (1891-1959), olie op doek Zicht op de Graslei te Gent, getekend en gedateerd 1942 110 x 120 cm

72

Jacques BERGMANS (1891-1959)