ALFRED OST (1884-1945)

'Voor de Belgische oorlogsweezen. Tentoonstelling van kant en kunstnaaldwerk van Belgische vrouwen in het Stedelijk Museum te Amsterdam', 1917. Affiche. Lithographie en couleur. Monogramme et date dans la pierre. Imprimée par "Kotting, Amsterdam". Encadrement. 1090 x 790 mm (1140 x 830 mm)

1495

ALFRED OST (1884-1945)