[Histoire La Haye, 1730-1739] - DE RIEMER Jacob,, Beschryving van 's Graven-Hage, behelzende deszelfs oorsprong, benaming, gelegentheid, uitbreidingen, onheilen en luister; mitsgaders stigtinge van het hof, der kerken, kloosters, kapellen, godshuizen, et andere voornaame gebouwen ( ), Delft, Boitet, 1730-1739. 3 vol. in-folio en plein veau brun d’époque, dos à nerfs orné. (Coiffes et coins frottés, mors fragiles) (qq. mouillures et brunissures) Bon exemplaire

501