8 devotieprenten over het Sacrament van Mirakel. 19de e Verschillende formaten, lithogr. (randen van 3 prenten licht gerafeld, watervlek op 1 prent, enkele roestvlekjes). 4 verschillende prenten (elk dubbel), uitgegegeven door H. Poppe, Simonau & Toovey en P.F. Milis.
415