ANONIEM / ANONYME 2/2 XVII ENGELAND / ANGLETERRE
Portrait d'une jeune dame noble avec un jardin à l'arrière-plan. Angleterre. Ca. 1650. Huile sur toile (rentoilée). Retouches. Entourage possible de Peter Lely (1618-1680) ou de John Greenhill (c. 1644-1676). 120 x 92 cm (141 x 114 cm) Condition: Dit schilderij bevindt zich in goede staat, maar is redelijk intensief gerestaureerd geweest. Over het gehele doek bevinden er zich overschilderingen die zichtbaar zijn met UV-licht. Het werk is verdoekt.
316