[Atlas et cartes] Geschiedkundige Atlas van Nederland Eerste Deel, Begin-1561/ Tweede Deel, 1648-1853/ De Koloniën. La Haye, M. Nijhoff, 1913-1938. Cartes lithogr. num. en coul. Unif. cl. Obl. folio. -et les 16 volumes d'atlas du même ouvrage : (1) Oudheidkundige kaart van Nederland. (2) De Romeinsche tijd en de frankische tijd. (3) De Gewesten van noord- en zuid-Nederland in 1300. (4) La Hollande, la Zélande et la Frise occidentale en 1300. (5) De Marken van Drenthe, Groningen, Overijsel en Gelderland. (6) L'époque bourguignonne. (7) Les Provinces de Zeventien en 1555. (8) De Kerkelijke indeeling omstreeks 1550 tevens kloosterkaart. (9) La République des Pays-Bas libres en 1648. (10) De Rijnverdeeling in de 17e en 18e eeuw. (11) De Gereformeerde kerk onder de republiek omstreeks het midden der 18e eeuw. (12) La République en 1795. (13) La période française (1795-1815). (14) Les accords bilatéraux en 1795. (15) Le Conseil des Pays-Bas du 1er juillet 1817. (16) De Koloniën. Non collationné, supposé complet. (total 19)

622