Null Josep Vila Closes (Manresa, 1921)
Paisatge amb el Pont Nou.
Huile sur toile…

Josep Vila Closes (Manresa, 1921) Paisatge amb el Pont Nou. Huile sur toile. Signée et datée 1981. 60 x 73 cm.

1101