Null BUGATTI

Pendulette radiateur en métal chromé et laiton

Signée et numéroté…

BUGATTI Pendulette radiateur en métal chromé et laiton Signée et numérotée 125/250. Mouvement moderne à pile. Bugatti, radiator klok in verchroomd metaal en messing. Gesigneerd en genummerd 125/250. Modern batterij-aangedreven uurwerk. Bugatti, radiator klok in verchroomd metaal en messing. Gesigneerd en genummerd 125/250. Modern batterij-aangedreven uurwerk. H.19 cm L.11 cm P.4 cm For further information on this lot please visit Bonhams.com

317