Salvador Dali (1904-1989),

Salvador Dali (1904-1989), lithographie en couleurs Cheval de Triomph, E.A. signée Salvador Dali (1904-1989), kleurenlithografie Cheval de Triomph, E.A. getekend 54 x 37,5 cm

1203

Salvador Dali (1904-1989),