Roger RAVEEL (1921-2013),
Roger RAVEEL (1921-2013), set de couleurs 'Blauw-groen tuingezicht', numéroté 24/30 et signé
Roger RAVEEL (1921-2013), kleurenets 'Blauw-groen tuingezicht', genummerd 24/30 en getekend
14,5 x 17,5 cm
Roger Raveel Het grafische oeuvre pag 151 n°182