Roger RAVEEL (1921-2013),

Roger RAVEEL (1921-2013), set de couleurs 'Blauw-groen tuingezicht', numéroté 24/30 et signé Roger RAVEEL (1921-2013), kleurenets 'Blauw-groen tuingezicht', genummerd 24/30 en getekend 14,5 x 17,5 cm Roger Raveel Het grafische oeuvre pag 151 n°182

1146

Roger RAVEEL (1921-2013),