Raoul DE KEYSER (1930-2012),

Raoul DE KEYSER (1930-2012), dossier original avec 5 sérigraphies Wakken, numéroté 60/60, signé et daté 1973, encadré Raoul DE KEYSER (1930-2012), originalle map met 5 zeefdrukken Wakken, genummerd 60/60, getekend en gedateerd 1973, ingekaderd 50 x 49,5 cm

1144

Raoul DE KEYSER (1930-2012),